Spynų keitimas / montavimas

Jau kelis dešimtmečius rūpinamės Vilniaus ir gretimų rajonų gyventojų turto saugumu užtikrinant nepriekaištingą spynų servisą. 

Operatyviai, nebrangiai ir patikimai teikiame visas paslaugas susijusias su durų spynų remontu, montavimu ar spynų keitimu.

Visų durų spynų keitimas

Visų tipų ir gamintojų spynų keitimas

Durų rankenų keitimas ir remontas

Visų tipų spynų montavimas

Kodėl verta pasikeisti spyną?

Jeigu bent vienas raktas buvo pamestas ar patalpos perleistos kitų žmonių, yra rizika, kad jis bus panaudotas lengvai ir be jokio triukšmo patekti į jūsų būstą ar ofisą. Jūs niekada negalite žinoti kur raktas buvo pamestas ar kiek rakto kopijų buvo pagaminta. Senos spynos pakeitimas nauja arba jos perkodavimas gali užtikrinti, kad raktus nuo patalpų turėsite tik Jūs. Taip pat, galima pasirūpinti esamos spynos pakeitimu gerokai saugesne – nemažai spynų, kurias matome savo kasdienybėje yra labai lengvai atrakinamos, o spynos turinčios papildomus saugumo elementus gali gerokai apsunkinti arba sustabdyti įsilaužimą taip suteikiant ramybės tuo laiku kai esate išvykę.

Blogai veikianti spyna gali atnešti labai daug nemalonumų, streso ir papildomų išlaidų gerokai viršijančių naujos spynos kainą. Jeigu spyna ar net vienos iš jos komponentų stringa ar sunkiai veikia, dėl to ne tik susidėvi kiti elementai kaip rankenos ar traukės, bet spyna gali visai užstrigti. Užstrigimo atveju spynos pakeitimas kartais tampa ypač sudėtingas ir dažnai reikalauja avarinio spynos atrakinimo, kad joje esantys mechanizmas atsistotų į tinkamą padėtį. Situacija dar labiau komplikuojasi jeigu spyna užstringa užrakintoje padėtyje ir nepavyksta patekti į vidų. Tuomet tenka vykdyti avarinį atrakinimą ir remontuoti arba keisti spyną. Nauja spyna arba esamos remontas užtikrins, kad ateityje nekils jokio streso ar netikėtų išlaidų, o mūsų specialistai atvykus atlikti darbų ne tik nemokamai apžiūrės visas duris, bet ir Jums pageidaujant, parinks saugią, patikimą ir ilgai tarnaujančią spyną.

Vienareikšmiškai vienas pirmųjų dalykų, kuriuos galima pamatyti atvykus į butą, namą ar komercines patalpas tai spynos. Gerai veikianti, patikima ir saugi spyna sudaro įspūdį, kad savininkui rūpi patalpų saugumas. Tai padeda pakelti būsto ar patalpų verte potencialių pirkėjų ar nuomininkų akyse.

Kodėl liksite patenkinti mūsų spynų keitimo paslaugomis?

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.