Jau 25 metus atliekame spynų keitimo paslaugas

Seifų spynų keitimas

Jau 25 metus, itin gera kaina, atliekame spynų keitimo darbus. Mūsų specialistai naudoja modernią ir sertifikuotą įrangą, todėl spynų keitimo paslaugos atliekamos itin kokybiškai ir už konkurencingą kainą. 

Mūsų avarinio atrakinimo specialistai gali pakeisti ar suremontuoti bet kokio tipo spynas. Esant poreikiui pagal Jūsų turimą spyną, galime pagaminti naujus raktus.

Padedant mūsų komandai, už protingą kainą greitai išspręsite visus spynų keitimo klausimus.

Itin greitos spynų keitimo paslaugos - už gerą kainą!

Visi mūsų įmonės meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, todėl visiems spynų keitimo ir remonto darbams suteikiame kokybės garantiją. Dėl tinkamai išvystytos darbų sistemos, spynų keitimo paslaugas siūlome už itin gerą kainą. 

Pas mus itin gera kaina atliekamas:

Jeigu Jums reikalingos spynų keitimo paslaugos už gerą kainą, skambinkite mums: konsultuojame visais spynų keitimo klausimais mob. +370 638 08888

Mobilios spynų keitimo paslaugos – už konkurencingą kainą!

Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas spynos keitimo, taisymo ir remonto paslaugas. Mūsų avarinio atrakinimo specialistai gali sutaisyti bet kokio tipo spinas. Profesionalus ir greitas spynų keitimas ar taisymas atliekamas be jokios žalos Jūsų turtui. Pas mus garantuojamas itin greitas spynų keitimas už gerą kainą.

Seifų spynų keitimas
Taisome ir keičiame visas seifo spynas ar užraktus. Mūsų seifų meistrai, naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką  įrangą, atstato seifo kodus, perkoduoja seifų kodines spynas, keičia seifų spinas, užraktus ir raktus. Taip pat gaminame visų tipų seifų raktus.

Profesionalus seifų spynų keitimas
Seifų spynų keitimas, mūsų įmonėje jau teikiamas 25 metus, todėl žinome visus niuansus, kaip saugiai ir tvarkingai, nepadarant žalos, tinkamai atlikti seifų spynų keitimą, remonotą ir programavimą. Seifų spynų keitimas gali būti atliekamas bet kokio tipo ir sudėtingumo seifui.
 
Keičiame ir remontuojame:
>Seifų spynas;
>Seifų užraktus;
>Seifų duris.
 
Teikiame šias paslaugas:
>Seifų spynų keitimas, pametus seifo raktą;
>Seifų spynų keitimas ir remontas, sugedus elektroniniui seifo užraktui;
>Seifų spynų keitimas ir remontas, kai neveikia elektroninis seifo kodas;
>Seifų spynų keitimas ir remontas, kai neveikia seifo durų spynelė ir patekti į seifą nėra galimybės;
>Seifų spynų keitimas, kai nulaužtas raktas liko seifo durelėse.
 
Pas mus greitai ir itin kokybiškai atliekamas visų tipų seifų spynų keitimas. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime pakeisti ar suremontuoti Jūsų seifo spyną. Mūsų seifų spynų keitimo specialistai gali suremontuoti ir pakeisti bet kokio sudėtingumo seifo spynas. Esant poreikiui pagal Jūsų turimą seifo spyną galime pagaminti naujus raktus.

 

Mobilus seifų spynų keitimas
Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas seifų durų, spynų taisymo ir keitimo paslaugas. Mūsų specialistai naudoja modernią, sertifikuotą įrangą, todėl bet kokio tipo seifų spynų keitimas atliekamas itin greitai ir saugiai.

Seifų spynų keitimas – VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai seifų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dėl seifų spynų keitimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis. Seifų spynų keitimo paslaugas teikiame jau 20 metų, per šį laikotarpį užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir teigiamas rekomendacijas. Itin kokybiškai atliekame visus seifų spynų taisymo, atrakinimo ar keitimo darbus.

Seifų spynų keitimą atlieka patyrę seifų priežiūros specialistai
Mūsų įmonės seifų spynų keitimo meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolatos tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų renginiuose. Visiems seifų spynų keitimo ir taisymo darbams suteikiame kokybės garantiją.

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.