Vartų spynų keitimas

Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas vartų spynų keitimo ir remonto paslaugas. Mūsų specialistai naudoja sertifikuotą įrangą, todėl bet kokio tipo vartų spynų keitimas atliekamas itin greitai ir kokybiškai. Visiems vartų spynų keitimo ir taisymo darbams suteikiame kokybės garantiją. Mūsų įmonės vartų spynų keitimo specialistai gali suremontuoti ir pakeisti bet kokio sudėtingumo spynas ir vartų užraktus. Esant poreikiui pagal Jūsų turimą vartų spyną galime pagaminti naujus raktus.

Vartų spynų keitimas – VISĄ PARĄ

Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime pakeisti ar sutaisyti Jūsų vartų spyną. Dėl vartų spynų keitimo galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis dienomis. Mūsų avarinio atrakinimo meistrai vartų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Profesionaliai ir greitai atliekame visų tipų vartų spynų keitimą. 

Vartų spynų keitimą atlieka patyrę spynų keitimo specialistai

Mūsų įmonės vartų spynų keitimo meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolatos tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų renginiuose. 

KOKYBĖS GARANTIJA
Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai, kurie išmano visus spynų keitimo, raktų gamybos ir avarinio atrakinimo niuansus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.
VISIEMS DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJAS.
Dirbame VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.
Spynų keitimo paslaugas teikiame: 25 metų.

Žiūrėti video

Esant poreikiui į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga.

Kviečiame susisiekti

Su mūsų komanda, greitai išspręsite visus spynų atrakinimo, keitimo ir remonto klausimus.
Jus konsultuoja ir priima užsakymus:
Jakov Kapustin
Patirtis 25 metų

Pagalba 24/7:

Mob.: +370 638 08888

Tel.: +370 5 265 0555

El.p.: info@spynukeitimas.lt

GREITA UŽKLAUSA

Mūsų biuro adresas:

V. Kudirkos g. 7-13, Vilnius

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Žemėlapis

Mūsų biuras įsikūres: V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius
Jeigu turite klausimų, kaip atvykti kviečiame susisiekti: 8 (638) 08888