Apie mus

Mūsų meistrai durų spynų atrakinimo, keitimo ir remonto paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. 

Apie mus

Dėl reikiamų paslaugų galite į mus kreiptis bet kuriuo metu, dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis. Spynų atrakinimo, keitimo ir remonto paslaugas teikiame jau virš 30 metų, per šį laikotarpį užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir teigiamas rekomendacijas. Mūsų įmonės durų meistrai turi kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, taip pat mūsų meistrai nuolatos tobulina savo žinias ir praktinius įgūdžius įvairiuose seminaruose bei Lietuvos, Europos ir Amerikos raktininkų asociacijų renginiuose. Visiems spynų atrakinimo, keitimo ir remonto darbams suteikiame kokybės garantiją.

Greitas visų tipų spynų atrakinimas, keitimas, taisymas:

Įvairių tipų durų spynų keitimas ir montavimas; Įvairių tipų durų spynų remontas; Galime pasiūlyti platų spynų asortimentą: atliekant Jūsų durų spynos keitimą, pasiūlysime analogiškos kokybės arba geresnės kokybės durų spyną; Pagal Jūsų asmeninius poreikius galime sustiprinti Jūsų durų spyną nuo įsilaužimo (durų spynų sutvirtinimui naudojamos įvairios kietmetalio plokštės, kurios apsaugo durų spyną nuo pragręžimo); Atliekame visų tipų durų spynų permontavimą (jei raktas pamestas); Taip pat atliekame MOTTURA, EVVA, FIAM, NEMEF, S-PRO, ISEO durų spynų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, šių durų spynų remontą ir keitimą; Teikiame EUROSPYNOS serviso tarnybos paslaugas (visą parą greitai ir kokybiškai atliekame visų tipų durų spynų remontą); Durų spynų remontas atliekamas 1-2 valandų laikotarpyje; Durų spynoms suteikiame garantijas: MOTTURA, EVVA iki 5 m; FIAM, ISEO iki 3 m.; NEMEF, S-PRO iki 2 m; Naudodami modernią įrangą atliekame MUL-T-LOCK, GERDA, FAB, CISA, BODA, ASSA pogarantinį durų spynų remontą; Taip pat atliekame įvairių raktų ir durų spynų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

KOKYBĖS GARANTIJA
Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai, kurie išmano visus spynų keitimo, raktų gamybos ir avarinio atrakinimo niuansus, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.
DIRBAME VISĄ PARĄ
Mūsų avarinio atrakinimo meistrai durų spynų keitimo paslaugas atlieka bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Dirbame 24 val. per parą, visomis savaitės dienomis.
Previous slide
Next slide

Parašykite mums

Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.